O Kubote

O firme

Kubota

Za značkou KUBOTA sú vysoko kvalitné výrobky s vynikajúcim výkonom a dlhou životnosťou. Od založenia pánom Gonshiro Kubotou v roku 1890 v japonskej Osake sa podnik rozvíjal až k dnešnému priemyslovému koncernu, ktorý vyrába motory, traktory a stavebné stroje na špičkovej celosvetovej úrovni, s aktuálnym obratom vyšším než 7 miliard EURO. Koncern KUBOTA a jeho dcérske spoločnosti a filiálky v Európe i na ďalších kontinentoch pracujú neustále na úlohách, zjednodušiť ľudom ťažkú prácu. K dosiahnutiu tohto cieľa využíva koncern kombináciu vysokých nárokov, kladených na kvalitu, inovácie produktov a vynikajúceho servisu. Základom kontinuálneho inovačného procesu je filozofia KAIZEN. KAI znamená „zmenu“ a ZEN znamená „zlepšovanie“. Tento princíp sústavného zlepšovania je v rámci koncernu presadzovaný po celom svete a je súčasťou filozofie firmy KUBOTA.

Kubota Deutschland

Dcérska spoločnosť Kubota Deutschland so sídlom v Rodgau/Nieder-Roden prispieva už viac ako 20 rokov k úspechu značky KUBOTA v strednej Európe. Členenie do 3 obchodných divízií „Komunálna technika“, „Priemyselné motory“ a „Náhradné diely a servis“ vyplýva z celosvetovej koncepcie KUBOTA a vytvára predpoklady k úspešnej integrácie do európskej a svetovej partnerskej siete.
Divízia „Komunálna technika“ zodpovedá jak za odbyt výrobkov, tak za uspokojenie špeciálnych požiadavkov zákazníkov, týkajúcich sa konfigurácie a vybavenia objednanej komunálnej techniky. Montáž prevádza montážna dielňa v Rodqau, kde personál je neustále školení a pravidelne skúšaní supervízormi s materskej spoločnosti s cieľom udržania najvyšších montážnych štandardov a zaručenia vysokej kvality Kubota. Špeciálne vybavené pracoviská zaručujú bezproblémový a rýchly priebeh montážnych prác.

Vedeli ste že ...

spoločnosť Kubota vyrába svoje vlastné motory a je globálnym trhovým lídrom v oblasti priemyselných dieselových motorov pod 100 koní ? Asi vás prekvapí, pod akými rôznymi kapotami pracujú motory značky Kubota. Hlavnými prvkami tohto úspechu je špičková kvalita a efektívnosť.

Vedeli ste že ...

Kubota má v Európe vedúcu pozíciu v oblasti stavebných strojov a kompaktných traktorov už mnoho rokov ? Získajte rovnaké skúsenosti a objavte kľúč k úspechu, aký sa vzťahuje na trh profesionálnych poľnohospodárskych strojov.

Vedeli ste že ...

Kubota je nielen jednou z top 50 najznámejších značiek v Japonsku, ale tiež jedným z najväčších výrobcov traktorov na svete? Len v roku 2014 vyrobila Kubota viac ako 180 000 traktorov.

Vedeli ste že ...

Kubota vyrába svoje výrobky v siedmych krajinách? Blízkosť k trhu je pre filozofiu spoločnosti prvoradá. Každá továreň sa riadi rovnakými štandardmi vysokej japonskej kvality, či už sa nachádza v Nemecku, vo Francúzsku alebo v Japonsku.

1890

GONSHIRO KUBOTA

Založenie spoločnosti Kubota v Japonsku

1922

Odlievanie

Je vždy najdôležitejšia oblasť Kuboty

1983

Kubota (Nemecko) GMBH

Nemecká distribúcia spoločnosti Kubota Corporation

2006

Kubota na Slovensku

Firma Marián Šupa sa stáva zastúpením firmy KUBOTA na Slovensku

1500Traktorov ročne
650Distribútorov
40000m² skladových priestorov