Novinky

12. novembra 2018

Nový motor KUBOTA D902-T

Nový motor KUBOTA D902-T predstavený na  EIMA INTERNATIONAL, BOLOGNA 2018

Kubota, popredný svetový výrobca motorov využil 7. – 11. novembra 2018 výstavu EIMA International, Bologna, aby oficiálne predstavila svoju najnovšiu inováciu v Európe. Kubota D902-T je úplne nový kompaktný špičkový model v rámci nového modelu New Super Mini Series (NSM).

Rovnako ako ostatné motory Kubota, nový model bude pripravený na etapu EÚ od roku 2019 a bude súčasťou rozsiahleho sortimentu energetických riešení Kubota. Toto najnovšie odhalenie v priebehu roka 2018 slúži na demonštráciu novovytvoreného záväzku Business Unit Engine Europe k rozširovaniu európskeho podnikania prostredníctvom inovácií. Preplňovaný turbodúchadlom D902-T nevyžaduje žiadny filter DPF (dieselový filter tuhých častíc) a je vertikálny vodou chladený štvorvalcový dieselový motor. Motor má menovitý výkon 18,5 kW (24,8 HP) pri menovitých otáčkach 2800 ot / min s maximálnym krútiacim momentom 78,0 Nm (57,5 lb-ft) pri menovitých otáčkach 2000 ot./min. S kompaktnými rozmermi 434 mm dlhý x 412 mm široký x 544 mm vysoký a  hmotnosť 75 kg nový D902-T poskytuje dokonalé riešenie pre výrobcov zariadení, ktoré vyžadujú zvýšený krútiaci momenz. Ponúknutím zvýšeného výkonu a väčšej všestrannosti je tento motor obzvlášť atraktívny pre výrobcov kompaktných poľnohospodárskych alebo komunálnych strojov pracujúcich vo vysokých nadmorských výškach alebo vyžadujúcich vyššiu mieru krútiaceho momentu pri nižších rýchlostiach.

Na EIMA International predstavovali i nové modely Kubota V1505-CR-T a WG1903. Tieto nové modely budú rovnako apelovať na výrobcov poľnohospodárskych a komunálnych zariadení, ktorí hľadajú vysoký výkon.

Daniel Grant, marketingový manažér Business Unit Europe Europe, povedal: „Spoločnosť EIMA International poskytuje spoločnosti Kubota a SAIM perfektnú príležitosť stretnúť sa s našimi zákazníkmi, predstaviť naše nové Power Solutions európskemu sektoru poľnohospodárstva spoločne pod jednou strechou, pričom čerpáme z našich rozsiahlych skúseností z oblasti priemyslu „.

„Je vhodné, aby sme predstavili celý rad riešení, ktoré spĺňajú potreby európskych výrobcov OEM, ktoré sú teraz v kritických etapách vývoja a vývoja výrobkov v rámci príprav na etapu V EÚ v rokoch 2019/2020.

Novinky