?>
Kubota dealer Kubota Global
Šupa

Kubota L 3200

Predvedieme Vám stroj Kubota priamo u Vás doma

Traktor kubota L3200 sa vyznačuje mnohými vylepšeniami, vďaka ktorým je tento traktor kubota s dieselovým motorom novej generácie omnoho výkonnejší a všestrannejšei využiteľný. Traktor kubota L3200 sa vyznačuje mnohými výhodami medzi ktoré patrí: priestranné a prehľadné miesto pre vodiča, štíhla a inovatívna konštrukcia s novým jednodielnym krytom motora, výkonný motor, všestranné reverzné ústrojenstvo, veľká palivová nádrž, maximálne funkčný čelný nakladač a mnoho ďalších. Traktor Kubota typu L3200 prešiel celou radou vylepšení, vďaka ktorým je využiteľný vo výkonávaní tých najrôznejších úkonov.

Motor
Trojvalcový, kvapalinou chladený dieselový motor E-TVCS traktora kubota L3200 o výkone 33,4 HP sa vyznačuje, dynamickým výkonom a vysokým krútiacim momentom a pritom nezaťažuje životné prostredie škodlivými emisiami, nadmernou hlučnosťou a vibráciami. Väčšia palivová nádrž zabezpečí dlhodobejšie vykonávanie prác bez prestávok potrebných na tankovanie. Týmto sa podstatne zvýši efektivita práce. 
Možnosť širokého otvorenia krytu motora
Nezávisle na tom, či sa jedná o jednoduché údržbárske práce alebo rozsiahle opravy, s novo-konštruovaným, doširoka otvárateľným krytom motora a čelným chladičom, ktorý je demontovateľný bez použitia náradia, môže byt väčšina motorových dielov voľne uložená - to značne uľahčuje údržbárske práce a opravy.
 
Spoľahlivá prevodovka pre rovnomerný  výkon
Vykonávanie prác je rýchlejšie vďaka vyššiemu výkonu a mechanickému reverznému prevodovému ústrojenstvu. Pre jednoduchšiu prevádzku s čelným nakladačom disponuje skupinová prevodovka s mechanickým reverzným riadiacim ústrojenstvom v dolnom radiacom stupni a spiatočke. Okrem toho je k dispozícii osem radiacich stupňov pre jazdu vpred a štyri stupne pre jazdu vzad (8V/4R), takže vždy je možné zvoliť optimálnu rýchlosť pre docielenie najvyššej produktivity.
- Páka skupinovej prevodovky
- Hlavná radiaca páka
Náhon na všetky kolesá s kužeľovými prevodmi
Kolesá s kužeľovými prevodmi umožňujú extrémne malý polomer otáčania pri plnom prenose sily na kolesá pri každom náraze ramena.
 
Jazdný komfort
Zvýšený komfort zvyšuje produktivitu. Pre dosiahnutie maximálneho pohodlia bolo upravené miesto pre vodiča.  Priestor, ktorý má vodič k dispozícii bol od minulej verzie zväčšený o 12%. Medzi ďalšie klady patrí plochá podlaha, ktorá uľahčuje nastupovanie na traktor kubota L3200. Rozmiestnenie skupinovej radiacej páky a ovládacej páky hnacej hriadele je ergonomické a je na dosah z miesta vodiča. Aby sa znížilo zaťaženie vodiča, traktor kubota L3200 je vybavený jednoduchým a plynulým posilňovačom riadenia. Pre získanie absolútne voľného výhľadu, a tým lepšej prevádzky čelného nakladača, je tlmič umiestnený pod krytom motora.