?>
Kubota dealer Kubota Global
Šupa

Kubota BX 2350

Predvedieme Vám stroj Kubota priamo u Vás doma

Vývojom rady BX otvorila firma KUBOTA pre svojich zákazníkov úplne novú kategóriu kompaktných traktorov. Sú užívateľsky veľmi príjemné. Predstavujú prvé modely, u ktorých je kombinovaný výkon a všestrannosť s ovládateľnosťou a jednoduchou obsluhou žacích traktorov, navyše v spojení s už legendárnou spoľahlivosťou a životnosťou výrobkov firmy KUBOTA.

Tieto vlastnosti predurčujú model kubota BX na použitie ako pre súkromných užívateľov, tak predovšetkým pre profesionálov, ktorí vyžadujú väčšiu všestrannosť, rozsiahlejšiu paletu výkonov a rozšírenú možnosť použitia príslušenstva.

Model kubota BX 2350 je zdokonaleným nástupcom predchádzajúceho veľmi úspešného modelu kubota BX 2200 E / D. Pri kompaktných rozmeroch je teraz ešte výkonnejší, komfortnejší a mnohostrannější.


Kubota diesel motor

Nová kubota BX2350 bola posilnená a prichádza vybavená o sile až 25 koní s 3-valcovým dieselovým motorom ponúkajúcim silu neprimeranú traktoru takejto veľkosti. Tieto vysoko odolné, 3-valcové dieselové motory poskytujú viac ako dosť sily pre všetky vaše záhradkárske, komunálne, nakladacie úkony a kosenie.

Pedálové hydrostatické ovládanie

Ak je potrebné meniť rýchlosť a smer traktora kubota BX2350 oveľa častejšie, HST reaguje jemným a hladkým ovládaním pedálov vpred a vzad, ktoré necháva vaše ruky voľné pre iné úkony, ako sú: radenie a kontrola náradia.

Hydrostatické riadenie

Vďaka štandardnej vlastnosti traktorov kubota BX2350 - HST riadenie pohonu, je tak riadenie bez námahy, stresu a únavy.

Vysoká svetlá výška

Umožňuje jednoduchšiu jazdu s traktorom kubota BX2350 po nerovnom povrchu alebo vyvýšených prekážkach ako napríklad po obrubníkoch. Všetky modely majú svetlú výšku 152 mm.

Predný 4-polohový hydraulický ventil

Novou vlastnosťou kuboty BX2350 je štandartný štvorpolohový hydraulický ventil. Takýto ventil Vám umožní rýchlo a jednoducho pripevniť predný nakladač a iné predné nástroje. Takýto ventil nestojí v ceste pri jazde traktora kubota BX2350 a tiež dodáva čistý a hladký vzhľad.

Prídavný riadiaci ventil

K štandardnej výbave traktora kubota BX2350 patria dva zadné prídavné riadiace ventily, ktoré vytvárajú predpoklady pre používanie príslušenstva zo zadnou montážou.

3-bodový záves I. kategórie

Nechajte Váš traktor kubota BX2350 pracovať s týmto 3-bodovým závesom. Tento pevný a technologicky vybavený záves Vám umožňuje pripojiť k stroju širokú radu plne kvalifikovaných nástrojov.

Zväčšený priestor pre vodiča

Umiestnenie pedálov bolo v novom traktore kubota BX2350 zmenené pre zabezpečenie väčšieho pohodlia pre operatéra. Rozdelili sme hydrostatický pedál pohybu vpred a vzad a premiestnili diferenciálny uzáver späť na bok sedadla. Tieto zmeny poskytujú operatérovi väčší priestor. Tento priestor rozšírený o 100 mm a predĺžený o 50 mm poskytuje väčší priestor na nohy.

Ľahko čitateľná prístrojová doska

Priehľadná prístrojová doska s novým digitálnym tachometrom zjednodušuje zisťovanie základných vitálnych funkcií traktora kubota BX2350. Spínač svetla a výstražných upozornení boli upravené na jedno zapnutie.

Halogénové reflektory

Halogénové reflektory traktora kubota BX2350 poskytujú jasné osvetlenie pri západe, súmraku či v noci. Čo viac, dodávajú tiež lepší vzhľad.

Luxusné vysoké sedadlo s bezpečnostným pásom

Pás na novom traktore kubota BX2350 bol pripojený k sedadlu, takže neprekáža ani nie je príliš tesný pokiaľ je traktor v pohybe. Toto v kombinácii s luxusným vysokým zadným sedadlom robí zážitok z ovládania stroja nezabudnuteľným a pohodlnejším ako kedykoľvek predtým.

Tempomat

Pre uvoľnené kosenie veľkých priestorov bol do traktorov kubota BX2350 nainštalovaný tempomat, vďaka ktorému je možné udržiavať stálu rýchlosť bez toho, aby vaša noha musela stláčať pedál pohybu vpred.