?>
Kubota dealer Kubota Global
Šupa

Kubota B2050 DR

Predvedieme Vám stroj Kubota priamo u Vás doma
Nová rada B50 zvyšuje štandard v tejto výkonnostnej triede na novú úroveň. Vynikajúca ergonómia, výkon, a jednoduchosť použitia umožňujú maximálnu produktivitu. Vysoká kvalita komponentov z našej vlastnej výroby, ako sú motory, prevodovky a hriadeľe zaručujú kvalitu a spoľahlivosť. V základnej výbave integrované kabíny znamená veľa priestoru a pohodlie pre dlhé pracovné dni.
 
NOVÁ INTEGROVANÁ KABÍNA
Traktory B50 radu majú integrovanú kabínu. Podlahy i blatníky sú priamo zvarené.Design kabíny ma zakrivenie kde okná umožňujú dostatok priestoru a vynikajúcu viditeľnosť pre vodiča. Vďaka integrovanému dizajnu sú otvory v dolnej časti pedálov dostatočne veľké i úroveň hluku je znížená.
 
ZADNÉ OKNO 
ventilačný otvor, zatváranie zadného okna len do tej miery, aby mohlo byť minimalizované prenikanie nečistôt do kabíny a cirkulácia čerstvého vzduchu .
 
PRIESTRANNÁ A TICHÁ KABÍNA
Vzhľadom k novéj integrovanej kabíne ma B-50 maximálny komfort. Konštrukcia so zaobleným sklom poskytuje väčší pocit priestoru a neprekonateľné veľké zorné pole. Pre ľahké nastupovanie je možné otvoriť dokorán dvere. Samozrejmosť je pohodlie a nízka hladina hluku. Interiér obsahuje mnoho odkladacích miest, držiaky nápojov a skrinka na náradie.
 
BEZPRAŠNÁ KABÍNA
V dlhých pracovných dňoch zostáva kabína bez prachu. Pedále sú vnútri kabíny, v podlahe nie sú otvory, tým sa minimalizuje vniknutie  prachu  do interiéru.
 
ERGONOMICKÝ DESIGN KABÍNY
Kabína je designovaná pre komfort a použiteľnosť. Všetky ovládacie prvky sú na dosah vodiča.
 
12V ZÁSUVKA & ODKLADACÍ PRIESTOR
Nabite si  svoj telefón v zásuvke 12 V. Ľahko prístupný  príručný odkladací priestor nad volantom.
 
VYHRIEVANIE SKLA
V štandartnej výbave je vyhrievanie  zadného okna.
 
KLIMATIZÁCIA
Oblá kabína a vhodne umiestnené výstupy vzduchu optimalizujú cirkuláciu vzduchu, klimatizácia udržuje kabínu v pohode i v horúcich dňoch a kúrenie vás udrží v teple aj v chladných dňoch.
 
Dostupné vybavenie kabíny:
• reproduktory
• svetlo interiéru
• halogénové pracovné svetlá
• rádio
• zadný stierač
 
OVLÁDACÍ PANEL
Ľahko čitateľný digitálny LCD displej poskytuje všetky dôležité údaje. Tieto prepínače sú ľahko prístupné na prístrojovej doske usporiadané okolo. Odkladacia schránka na prístrojovej doske je vhodná napr. pre mobilný telefón.
 
JOISTICK OVLÁDANIA PREDNÉHO NÁRADIA
Ideálne umiestnený ovládaci joystick pre jednoduché ovládanie hydraulického náradia. Hydraulický systém má až 5 okruhov
 
HST PEDÁL
Nové usporiadanie pedálov umožňuje väčší priestor pre nohy a jednoduchosť použitia.
 
TEMPOMAT
(len HST model) Fixácie požadovanej rýchlosť
 
BI-SPEED SYSTÉM RIADENIA
Patentovaný systém pohonu predných kolies pri natočení o viac ako cca 35 stupňov, keď sa predné kolesá otáčajú takmer dvakrát rýchlejšie než zadné. Výsledkom je menší polomer otáčania a minimalizácia poškodenia podložia
 
JAZDNÁ RÝCHLOSŤ
Pri výkone motora 31 HP je jazdná rýchlosť až 25 km/h, čo je najviac v tejto triede.
 
HYDRAULIKA
Ovládanie polohy hydrauliky ponúka ľahšiu prácu s 3-bod. závesom, pri jemnom ovládaní ľahko pripojíme a odpojíme príslušentvo 3-bod. závesu
 
PREDNÁ KAPOTA
Maska chladiča a novo navrhnuté svetlomety sú teraz integrované, jednoduchšie otváranie a zatváranie kapoty a to umožňuje lepší prístup k motoru, k chladiču a batérie.
 
PALIVOVÁ NÁDRŽ
Otvor palivovej nádrže je presunutý na pravú stranu kapoty
 
PREDNÝ NAKLADAČ
Predný nakladač ponúka vysoké zdvíhacie kapacity,čo z nich robí ideálne pre záhradné úpravy a pre komunálne použitie. Zakrivené rameno umožňuje veľké zorné pole.
 
INTEGROVANÝ JOYSTIK
Plne integrovaný, ergonomicky umiestnený joystik umožňuje jednoduché ovládanie predného nakladača
 
3. HYDRAULICKÝ OKRUH 
Volitelný 3. hydraulický okruh rozširuje rozsah pôsobnosti predného nakladača o dalšie funkcie. Možno ho aktivovať pomocou tlačidiel umiestnených na rukoväť joysticku.
 
OVLÁDANIE RÝCHLOUPÍNANIA
Dvojiva pák zjednodušuje pripojenie a odpojenie predného nakladača ešte rýchlejšie a jednoduhšie.
 
HYDRAULICKÉ VALCE
Umiestnením hydraulických piestov predného nakladača, zvyšujú jeho účinosť.