?>
Kubota dealer Kubota Global
Šupa

Kubota B 1220

Predvedieme Vám stroj Kubota priamo u Vás doma

Malotraktor Kubota B 1220

Nové traktory kubota B1220 sú malé na pohľad, avšak so silným výkonom. Ponúknu Vám taký vysoký stupeň ovládatelnosti a rýchlosti, ktoré v práci potrebujete. Majú v sebe vytrvalé motory E-TVCS s výkonom 12 HP  a zvýšenú cestovnú rýchlosť.

Dieslový motor

Tieto dieslové 2 valcové motory Kubota so špeciálnou technológiou spaľovania (E-TVCS) ponúkajú zvýšený výkon, vysoký točivý moment a nižšie emisie pri zníženej hlučnosti a vibráciách. Traktory kubota B1220 sú tiež vybavené vysokokapacitným alternátorom pre rýchlejšie naštartovanie za chladného počasia.  

Zvýšená cestovná rýchlosť   

Prídite do Vášho cieľa rýchlejšie. S vyššou cestovnou rýchlosťou traktorov kubota B1220 sa budete môcť rýchlo presunúť z jedného miesta na druhé, čo zvýši Vašu produktivitu.

Spínacia skrinka motora

Kľúč so 4 polohami (predhriatie / zapnuté / vypnuté / štart)  pracuje s  elektromagnetom pri vypínaní motora. Páčka pre bezproblémové zastavenie je tiež dodávaná, pokiaľ by sa vyskytol nejaký problém s elektrikou.

Ovládacie páky

Súčasťou traktorov kubota B1220 sú veľkouhlé ovládacie páky pre radenie bez problémov. Všetky páky sú pre jednoduchšiu obsluhou umiestnené na dosah ruky.

 

Zvýšený objem palivovej nádrže

U traktorov kubota B1220 sa podarilo zvýšiť objem palivovej nádrže až na 14 litrov. Budete tak môcť pracovať dlhšie bez toho, aby ste museli doplniť palivo.


 
Vzhľad 

Traktorom kubota B1220 bola dodaná nová koncepcia a to sa prejavilo i na designe. Vzhľad celého stroja je teraz elegantnejší, ale i účelnejší vďaka zošikmenej kapote, novej prednej mriežke,  reflexným svetlometom a kombinovaným svetlám. O bezpečnosť proti prevráteniu sa postará ochranný rám - ROPS a spätné zrkadlo.

Pohodlie a bezpečnosť
Vždy keď pracujete dlhšiu dobu, tak je pohodlie nesmierne dôležité. Stroj je pozoruhodný svojimi ergonomickými a funkčnými vlastnosťami,  medzi ktorými je aj nová celogumová podlaha, ktorá robí traktory kubota B1220 veľmo pohodlné a jednoduché na použitie.

Príslušenstvo k traktoru 
V ponuke je veľké množstvo rôzneho príslušenstva pre všestrannosť, ktorú potrebujete vo Vašej záhrade či farme.


Pokiaľ potrebujete používať traktor na cestných komunikáciách, zvážte naše schválené modely na cestné komunikácie tento model nie je schválený! Schválené modely sú až kubota B1620 a B1820 a B2420.