?>
Kubota dealer Kubota Global
Šupa

Kubota M110 GX

Predvedieme Vám stroj Kubota priamo u Vás doma

Čisté a výkonné realizovanie

Traktory kubota verzie M110GX  majú kompaktné Kubota 4-valcové preplňované motory so Systémom Common Rail (CRS) s recirkuláciou výfukových plynov (EGR) a filtrom pevných častíc (DPF) výfuku. Common Rail Systém (CRS) elektronicky ovláda časovanie a množstvo vstrekovaného paliva v niekoľkých fázach,čo je lepšie, ako keby mal byť správny spaľovací pomer dosiahnutý pri vstrekovaní naraz. Výsledky sa prejavia vo zvýšenej účinnosti, nižšej spotrebe paliva a nižšej hlučnosti motora. Jeho spojenie s filtrom pevných častíc (DPF) výfuku a systémom recirkulácie výfukových plynov (EGR) znižuje škodlivé emisie, čo robí traktory kubota M110GX zhodnými s dočasnými Tier IV predpismi. Motor kubota V3800 pre traktor M110GX má postačujúcich 110 HP. S maximálnym krútiacim momentom pri nízkych rpm môžete svoju prácu vykonať rýchlejšie a účinnejšie. Tieto motory sú tiež vybavené výkonným systémom regulácie plniaceho tlaku turbodúchadla pre náročné ťahania a obnovenie výkonu.

Nové inteligentne radiace prevodovky

Inteligentne radiace prevodovky pre maximálne uplatnenie majú pri traktoroch kubota M110GX 24 rýchlostí vpred a 24 rýchlostí vzad a to 8 rýchlostí pre každý z 3 stupňov  rýchlosti, vysoký/stredný/nízky rozsah pre 24 rýchlostí vpred a vzad. Vhodné jednoduché páky pracujú s radením pod zaťažením a rozpätím radenia. Radenie nahor a podraďovanie sú tiež vykonávané dotykom tlačidla. Dômyselný mikroprocesor traktorov kubota umožňuje hladké, bezúnavové radenie pod zaťažením a veľké prekrývanie sa prevodov, čo znamená menšie menenie prevodových stupňov počas prevádzky.

Automatický režim

Automatický režim umožňuje automatické radenie pre maximalizovanie výkonu pri zmenách nákladu alebo terénu. V Jazdnom režime budú prevody traktorov nastavené v závislosti na stave cesty a hodnote zrýchlenia; do svahu alebo zo svahu. V Poľnom režime, podradenie o 2 rýchlostí zapríčiní zdvihnutie 3-bodového závesu. Poľný režim tiež udržuje PTO otáčky na minime keď je PTO spínač zapojený.

Rovnomerná pracovná rýchlosť

Motory traktorov kubota M110GX majú elektronický regulátor, ktorý elektronicky udržuje otáčky motora konštantné, čím sa predíde poklesu PTO rýchlosti a umožní sa stabilná práca. Použitie prevodovky s funkciou Automatického režimu pri rovnomernej pracovnej rýchlosti robí prácu s PTO poháňaným náradím účinnejšou.

RPM dvojitá pamäť

Stlačením tlačidla môžete znovu nastaviť a uložiť 2 často používané nastavenia RPM motora. Ak máte preferované nastavenia PTO práce, práce čelného nakladača alebo zmeny smerov, Vaša Kubota ide práve tak, ako chcete vy bez toho, aby bolo nutné nastaviť plyn.

Celkový luxus

Vysoko umiestnená zaoblená kabína bez stredných stĺpikov významne zvyšuje vnútorný priestor traktorov a ponúka široké a takmer neobmedzené zorné pole zo všetkých uhlov, čím poskytuje maximálne pohodlie.

Nový strešný panel

Strešné panely ponúkajú úplný výhľad nahor, čo je obzvlášť užitočné pri zdvíhaní čelného nakladača pripojeného k traktoru kubota. Pre ventiláciu čerstvého vzduchu je tiež strecha nastaviteľne naklopiteľná.

Luxusné vykurovanie a klimatizácia

Zaoblené kabíny a strategicky umiestnené ventilačné otvory optimalizujú prúdenie vzduchu vo vnútri traktora kubota M110GX pre dosiahnutie celoročného komfortu.

Luxusná vzduchom odpružená sedačka

Je vybavená nastaviteľným vzduchovým pérovacím systémom. Je vytvarovaná a čalúnená, čo zaručuje pohodlnú jazdu na Vašej luxusnej vzduchom odpruženej sklápacej sedačke.