?>
Kubota dealer Kubota Global
Šupa

Kubota ZD 326 RCK60P

Predvedieme Vám stroj Kubota priamo u Vás doma

Kompaktná profesionálna kosačka kubota ZD326 vybavená systémom ZERO TURN (otáčací rádius 360°) s výkonným naftovým motorom je vzhľadom k rozmerom dobre ovládateľná a vysoko výkonná, robustná a dostatočne odolná, aby vydržala zaťaženie nepretržitého každodenného používania.

Vďaka širokým pneumatikám, minimálne poškodzujúcim porast má optimálnu stabilitu, najmä v stúpaniach.

Tieto úžitkové vlastnosti a možnosť jednoduchej údržby sú predpokladom spoľahlivého a efektívneho plnenia najnáročnejších požiadaviek profesionálnych i privátnych užívateľov.

Motor

Dieselové motory kosačiek kubota ZD326 majú vysokú životnosť, veľký výkon, efektivitu a spoľahlivosť. V porovnaní s benzínovými motormi ponúkajú tieto dieselové motory Kubota až o 30 % nižšiu spotrebu paliva, vyšší krútiaci moment a nižšie množstvo produkovaných emisií. Motor kuboty ZD326 o výkone 26 HP si poradí aj v tých najťažších podmienkach a ponúka všetko, čo profesionálny užívateľ požaduje.

Palivová nádrž

Vďaka dobrému rozloženiu váhy a celkovému nízko položenému ťažisku disponuje kosačka kubota ZD326 dvoma palivovými nádržami s celkovým objemom 45 litrov. To umožňuje efektívnu prácu bez zaťažujúceho doplnenia paliva.

Prevodovka

Prevodovka kosačky kubota ZD326 sa vyznačuje zväčšením kapacity HST o 30% a je konštruovaná pre dosiahnutie maximálnej životnosti a spoľahlivosti. Hydrostatický hnací systém je vytvorený z tých najkvalitnejších materiálov, aby bol zaručený maximálny výkon a produktivita.

Kosenie

Nový typ žacieho ústrojenstva od firmy kubota zaručuje i pri vysokých rýchlostiach exaktný strih. Hlboká konštrukčná forma a nové umiestnenie odvádzajúcich plechov privádzajú trávu ku každému s 3 nožov a zaručujú tak ich maximálne rozsekanie. Aby kosačka vyhovela najnáročnejším požiadavkám je ponúkaná aj s bočným aj so zadným vyhadzovaním. Hrany a prechody v žacom ústrojenstve sú zaoblené, aby nedochádzalo k usadzovaniu pokosenej trávy.

Nastavenie výšky kosenia

Výška kosenia sa dá ľahko a pohodlne nastaviť zo sedadla obsluhy. Pri tomto type žacieho stroja sa výška kosenia nastavuje otáčaním nastavovacej „skrutky“, čím dosiahneme rýchle nastavenie v rozsahu 25 –127 mm po 6mm rozsahoch.

Komfort

Ovládacie páky s možnosťou veľkého vysunutia do strany a celkom rovná podlaha ponúkajú veľký priestor pre nohy. Zošikmený priestor s pedálmi zaručuje jednoduchú a logickú obsluhu, ako i dobrý výhľad na pracovný priestor. Sedadlo De Luxe so 4 stupňami nastavenia a držiak na nápoje spríjemňujú Vašu prácu.

Systém Tilt-Up pre jednoduchú údržbu

Za účelom čistenia alebo výmeny nožov nemusí byť žací stroj demontovaný. Integrované zdvíhacie zariadenie Tilt-Up na žacom stroji kubota ZD326 pôsobí ako zdvihák na aute – po zafixovaní predných kolies sa kosačka bez použitia náradia zdvihne.